مشتریان

رنو پارس

رنو پارس یک شرکت سرمایه گذاری مشترک میان شرکت رنو فرانسه و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران(IDRO)است که در سال 1383 تاسیس شده است. این شرکت مسئولیت مدیریت مونتاژ مجموعه هایCKDخودروهای رنو که در خودروسازان ایرانی شامل ایران خودرو و سایپا (در مجموعه پارس خودرو) انجام می شود را به عهده دارد.سابقه تولید خودروهای رنو در ایران به سال 1355 بر می گردد و اولین مدل رنو که توسط یک شرکت ایرانی تولید شد خودرو ... (بیشتر)

سایپا

شرکت سایپا یکی از خودروسازان ایرانیست که در سال 1345 تاسیس شده است.این شرکتانواع مختلفی از خودروها شامل خودروهای سواری، وانت،4WD، خودروهای باری سبک و سنگین ، مینی بوس و اتوبوس را تولید می نماید. هولدینگ سایپا شامل بیش از 100 شرکت زیرمجموعه و وابسته است که در میان آنها 4 شرکت خودروسازی به نامهای سایپا ، زامیاد ، پارس خودرو و سایپا دیزل وجود دارد.محصولات سایپا عبارتند از سایپا 131، سایپا 132، سایپا ... (بیشتر)

ایران خودرو

گروه صنعتی ایران خودرو یکی از خودروسازان ایران است که دفتر مرکزی آن در تهران واقع است. نام اولیه شرکت ایران ناسیونال بوده که در سال 1341 تاسیس شده است.این شرکت انواع مختلفی از خودروها شامل سمند، پژو، رنو، کامیون، مینی بوس و اتوبوس را تولید می کند.این شرکت بزرگترین تولید کننده خودرو سواری در خاورمیانه، آسیای مرکزی و آفریقای شمالی است. در ایران هم بزرگترین شرکت خودروسازی است و به طور متوسط حدود 65% ... (بیشتر)