اخبار

رونمایی از استارت های داخلی سازی شده فیدلیتی، تارا و شاهین با حضور معاون وزیر کار
۰۳ آذر ۱۴۰۰

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفر یک روزه به استان اصفهان، ضمن بازدید از کارخانه شرکت ایسکرا اتوالکتریک ایران، از استارت خودروهای فیدلیتی، شاهین و تارا که توسط این شرکت داخلی سازی شده است، رونمایی کرد.علی حسین رعیتی فرد معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مسئولین استان اصفهان، صبح سه شنبه دوم آذر م ... (بیشتر)

فعالیت‌ها و پروژه‌های داخلی سازی شرکت دانش بنیان ایسکرا با حضور معاون علمی رییس‌جمهوری و رییس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری تشریح شد
۱۳ مهر ۱۴۰۰

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری در سفر به استان اصفهان از فعالیت ها و ۲۰ پروژه داخلی سازی شرکت دانش بنیان ایسکرا بازدید کرد. معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری در سفر به استان اصفهان از فعالیت ها و ۲۰ پروژه داخلی سازی شرکت دانش بنیان ایسکرا ... (بیشتر)

ایسکرا درصدد افزایش 20 درصدی سهم بازار
۱۳ مهر ۱۴۰۰

در سالی که جهش تولید نامگذاری شده شرکت ایسکرا اتو الکتریک تولید کننده دو گروه از قطعات خودرو به نام استارت و دینام، به دنبال افزایش سهم خود در بازار است و دستیابی به سهم 60 درصدی بازار در سال از اهداف مورد نظر شرکت برشمرده می شود، این درحالی است که سهم ایسکرا از بازار طی سال گذشته 40 درصد بود. در واقع افزایش 20 درصدی ت ... (بیشتر)

خودکفایی در تولید استارت و دینام، دستاورد ایسکرا در سال 98
۱۳ مهر ۱۴۰۰

شرکت ایسکرا اتوالکتریک ایران از شرکت های زیر مجموعه ی کروز در زمینه تولید انواع دینام و استارت خودروهای سواری است که توانست در سال ۹۸ بیش از ۹۰ درصد از اجزای تشکیل دهنده این دو محصول را بومی سازی کند. شرکت ایسکرا به عنوان یکی از مهمترین تامین کنندگان استارت و دینام خطوط تولید خودروهای داخلی، در سال های فعالیت خود موفق ... (بیشتر)

دینام و استارت ایرانی در بازار خودروی روسیه
۱۲ مهر ۱۴۰۰

چند ماهی است که تولیدکنندگان قطعات خودروی کشور و همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت پویشی با عنوان داخلی سازی قطعات وارداتی را به اجرا درآورده اند که اگر به طور کامل به وقوع بپیوندد، اغلب نیازهای خودروسازان از طریق قطعه سازان داخلی تأمین می شود و تولید روزانه خودرو در تیراژ بالا صورت می گیرد، همچنین نیازهای بازار خودرو د ... (بیشتر)